realitní makléř Martin Špalek

776 030 739 info@martinspalek.cz

Stavební pozemek, 596 m2

Bruntál, Jungmannova 16
390 000,-

Ať již tento pozemek znáte, nebo ještě nikoliv, pojďme si říct, proč by Vás mohl dále zajímat.

Za prvé: jedná se o připravené stavební místo, s veřejnou kanalizací, vodou, plynem a samozřejmě i elektřinou. S vyřizováním stavebního povolení bude minimum starostí.

Za druhé: jedná se o dvě stavební parcely, kde tedy můžete postavit domy rovnou dva. Jeden pro sebe a jeden rovnou pro své děti, nebo jako investici pro výstavbu dvou domů "v jednom" a následný prodej. Další variantou je postavit klasickou řadovku a druhou polovinu si prostě nechat na "někdy" a do té doby využívat jako zahradu. Anebo taky nemusíte troškařit a postavte dům 2x větší, než jsou všechny ostatní na této ulici.

Je třeba počítat s tím, že nejrozumnější variantou pro Váš projekt bude pořád řadovka. Minimálně kvůli sousedních staveb do hranic pozemku to dává smysl. Lidem se tu bydlí dobře a Vy zde máte stejnou příležitost. Na závěr bychom Vás rádi informovali o tom, že jsou na pozemku již mnoho let staré základové pásy. Ty bude nejspíš vhodné v rámci terénních úprav vykopat a udělat znovu. A lešení na sousedním domě bude v dohledné době odstraněno.

Teď už jen zbývá, zajet se na místo podívat a probrat podrobnosti s makléřem. Tak neváhejte zavolat. Líná huba... víte jak to je :D