realitní makléř Martin Špalek

776 030 739 info@martinspalek.cz

Rodinný dům, 265 m2

Skřipov 222
2 990 000,-
  • užitná plocha 265 m2
  • plocha pozemku celkem 842 m2
  • garáž

Zdají se Vám rodinné domy ve městech a jejich okolí drahé? Máte rádi spíše přírodu, lesy a čerstvý vzduch? To se pak díváte na správný inzerát.

15 min předpisové cesty autem do Opavy, to je myslím úplně v pohodě na to, že ušetříte hned několik milionů při koupi domu oproti městu. Nakonec z města to je na houby či na kolo do lesa zrovna tak daleko. Vy to můžete mít hned "za barákem". Znamená to mimo jiné i úsporu při pořizování paliva na topení, což je v tomto případě právě dřevo (tuhá paliva). Pro začátek Vám majitelé klidně výhodně prodají hromadu uskladněného dřeva za domem. Pokud nejste místní, vězte, že se zde můžete odstěhovat i s hromadou dětí. Za prvé- dům je opravdu veliký (viz vizualizace ve fotogalerii) a každý si v něm najde svůj koutek. Pro zlobivce je dost místa například ve sklepě :) (dům je podsklepený zhruba z poloviny). Za druhé ve Skřipově je škola, školka a vše nutné, co k životu potřebujete. Ještě stále váháte?

Dům nevyžaduje žádnou nutnou opravu, klidně můžete přijet, vybalit a hned bydlet. Dá se však očekávat, že budete chtít oddělit kousek pozemku mezi domy plotem. Stavba sousedí na těsno s dalším domem (taky bude na prodej) a sdílejí spolu aktuálně i odpadní jímku. Velmi rychle lze však zprovoznit jímku vlastní, která je k dispozici od výstavby. Dále prosím počítejte s tím, že od ulice k domu není zpevněný povrch. Jsou 2 varianty co s tím. Parkovat se dá buď před pozemkem a to hned několik aut. Pokud byste trvali na parkování v garáži nebo na zahradě, pak má pro Vás majitel přichystanou zatravňovací dlažbu. Takže ano, trochou práce tady bude. Ostatně proto se taky na vesnici chystáte ne? Abyste se úplně nenudili přece. Nudu můžete kvalitně zahnat třeba kompletní rekonstrukcí. Za tu se na Vás zlobit určitě nikdo nebude. Každopádně vše zde nyní funguje a fungovat bude ještě dlouho. Vodu můžete pít z vlastní studny, napojit na řad je však taky možné. Jede se zde i na noční el. proud, na střeše je lepenka, kotel je z roku 2005 a okna jsou všude plastová s venkovními žaluziemi.

Pozn.: Uvedená cena není závazná a platí v případě financování přes společnost Broker Consulting a.s. či v hotovosti. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.