realitní makléř Martin Špalek

776 030 739 info@martinspalek.cz

Byt 3+kk, 102 m2

Opava, Na Potůčku 1131/4
PRODÁNO

Proč koupit tento byt?
1. Terasa - Na terasu se dle zkušeností majitele vleze 10 lidí i s naraženou bečkou, ale normálně poslouží třeba jako místo pro rodinný oběd.
2. Zahrada - Když vám náhodou terasa bude malá, tak to můžete posunout na jinou úroveň tím, že se přesunete na zahradu do altánu, kde místo jedné bečky můžete rovnou narazit dvě.
3. Sklep - Když bude s ohledem na sousedy ve 3 hodiny ráno po akustické stránce malá i zahrada, můžete se přesunout do sklepa a tam si párty třeba v klidu dojet. Tak je sklep velký!
‪4. 2.‬ patro - Až párty skončí, oceníte, že po schodech zvládnete vystřízlivět, ale zase vás to nijak nezničí.
5. Půda - Pokud se kamarádům nebude chtít domů, můžete je uskladnit třeba na půdu, která je plně obyvatelná. Na fotky se bohužel už nevešla.
6. Klimatizace - V letních dnech zapnete klimu a jdete spát.
7. Krb - V zimních dnech zapnete krb a jdete spát.
8. Okna - Když zavřete okna, trojskla nedovolí, aby Vás ze spánku cokoli rušilo zvenčí.

Tak a konec srandy. Byt samozřejmě nemusí sloužit jen na párty, ale je to především krásný a atypický byt, kde může pohodlně bydlet třeba 4 členná rodina. Jak ho budete využívat zrovna Vy, je jenom na Vás.

A co se týče financování, tak s tím si vůbec hlavu lámat nemusíte. Financováním se věnujeme již přes 20 let a rádi Vám poradíme, jak to udělat tak, ať si můžete užít nejenom nový byt, ale i pořádnou kolaudačku s přáteli.